Warning: file_get_contents(http://grupafachowiec.eu/api.php?api_secret_key=nji8765rfghjgty7u287ujghJUREDFGHJKITRFGSjdh73dfhahf8f389rhfa__idsy&id_grouptextentry=66): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 in /wp-content/themes/fachowiec_subdomena/single-salon.php on line 10
salon podłóg i drzwi wyszków

ul. Pułtuska 114B, Wyszków

Firma Profi Styl, właściciel salonu Fachowiec, istnieje od 2004 r. i od początku należy do Grupy Fachowiec. Dzięki tej współpracy firma cały czas jest w stanie  zapewnić  aktualną  ofertę  materiałów  wykończeniowych, przy zmieniających się trendach na coraz bardziej wymagającym rynku. Przez  cały okres swojej działalności salon pozyskał całe grono zadowolonych klientów, z czego sporą część z tak zwanego „polecenia”, co utwierdza pracowników w przekonaniu, że ich praca przekłada się na  uznanie klientów.

Salon o powierzchni ponad 300 m2 oferuje bogatą ekspozycję paneli podłogowych, podłóg drewnianych i drzwi (wewnętrznych i zewnętrznych) wiodących producentów. Zapewniamy transport zakupionych produktów. W salonie istnieje możliwość płatności kartą, zakupów ratalnych.

Dane kontaktowe:

Salon Fachowiec


Nr tel.:


Godziny otwarcia:

Pon. - pt.: 8.30-17.30
Sobota: 8.30-14:00

Mapa dojazdowa